O nás

Štúdio Beauty Point vzniklo v spolupráci so sieťou kozmetických štúdií v Nemecku a Švajčiarsku. Všetky tieto štúdia využívajú k splneniu požiadaviek svojich klientov unikátny prístroj Dermax na ošetrenie problematických zón tela a odstraňovanie kozmetických problémov.

Beauty Point: Klient je najdôležitejší článok reťazca

Veríme, že pokožka sa má ošetrovať podľa toho, čo je pre ňu dobré a nie podľa toho, čo vydrží. Náš typ a postup ošetrenia preto plánujeme pre každú klientku/klienta presne na mieru od preskúmania kozmetického problému cez zistenie typu pokožky a dôkladného zváženia a nastavenia všetkých parametrov ošetrenia až po samotné ošetrenie naším skúseným tímom. Týmto postupom Vám môžme zaručiť bezpečnosť ošetrenia, želané výsledky a celkovú spokojnosť.

Kozmetický prístroj Dermax : Dokonalosť je skrytá v kombinácii

Kozmetický prístroj Dermax: Dokonalosť je skrytá v kombináciiPrístroj Dermax kombinuje techniku vysokofrekvenčného xenónového svetla (HFX = High Frequency Xenon Light) a ultrazvuku, čo nám umožňuje poskytnúť komplexnejšiu starostlivosť ako s prístrojmi využívajúcimi iba jednu z vyššie uvedených techník. Zároveň kombinácia oboch techník umožňuje znížiť dávky žiarenia pri dosiahnutí rovnakého alebo ešte lepšieho výsledku. To prispieva k zvýšenej ochrane pokožky a bezpečnosti ošetrenia.

Body Roll: Masáže nielen ako doplnok

Masáž a všetky jej výhody si u nás môžete vychutnať vďaka masážnemu kreslu Body Roll. Tento prístroj využíva mechanickú stimuláciu akupresúrnych bodov a výrazne napomáha zlepšeniu lymfatického a krvného obehu. Zároveň uvoľňuje zablokované a ztuhnuté svaly, spevňuje podkožie a vyhladzuje pokožku. Jeho pravidelné používanie podporuje redukciu objemu a zlepšenie celulitidy masírovaných partií. Masáže v kresle Body Roll sú doplnkom pri niektorých ošetreniach prístrojom Dermax.

Solária: Kráse sa dvere otvárajú samySolária: Kráse sa dvere otvárajú samy

V dnešnej dobe je dobre udržiavaný vzhľad veľmi dôležitý. Uľahčuje nám pozíciu v práci, pomáha nám zaujať alebo si udržať pozornosť nášho partnera a v neposlednom rade nám prináša spokojnosť so sebou samými. V štúdiu Beauty Point Vám pre dosiahnutie atraktívneho sfarbenia pokožky ponúkame možnosť využiť naše horizontálne solária a vertikálne solárium (tzv. solárnu „sprchu“).

Kolagenárium: ...vrátiť staré dobré časy...

V Beauty Point môžete takisto využiť Kolagenárium, špeciálne solárium, ktoré podporuje správnu funkciu kolagénu v podkoží. Kolagén je hlavná zložka väziva, vekom sa jeho štruktúra mení a pokožka stráca svoju prirodzenú pružnosť. Opakovaným pobytom v Kolagenáriu sa znižuje ochabnutie pokožky a zmierňujú sa vrásky. Pokožka pôsobí hladším, sviežejším a pestovanejším dojmom. Modré svetlo Kolagenária zároveň „bojuje“ s nečistotami pokožky a akné.

Vitamín D lampy: Nechajte na seba pôsobiť pozitívne účinky zeleného svetlaVitamín D lampy: Nechajte na seba pôsobiť pozitívne účinky zeleného svetla

V dnešnom rýchlom svete, plnom nových telchnologií a objavov každý deň, sú samozrejmosťou pokroky aj v oblasti starostlivosti o naše telo. Prinášame Vám jeden z najnovších trendov fototerapie - “Vitamín D lampy” – alebo „Zelené svetlo“. Oproti štandardným solárnym lampám sa líšia mnohými výnimočnými vlastnosťami. Blahodárne účinky Vitamín D lámp sa výborne dopĺňajú s účinkami modrého svetla.

Všetky naše prístroje sú vyrobené v Európe a vyhovujú prísným normám Európskej Únie.

Kozmetika: Nielen technika dokáže zázraky

Aby starostlivosť o Vaše telo mohla byť čo najdokonalejšia, pripravili sme pre Vás výber kvalitnej solárnej kozmetiky.

Viac podrobností o nami ponúkaných typoch ošetrení nájdete v jednotlivých podsekciách v sekcii „Naše služby“.Kontakt

Beauty Point
Kozmetické a solárne štúdio
Tatranské námestie č.4582/2
058 01, Poprad

+421 52 381 04 46

 

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok: 11:00 - 19:00

 

beauty-point(at)beauty-point.sk
maria.lukacova(at)seznam.cz

Úvod | Naše služby | Cenník | FAQ | Kontakt | Zľavový program | Mapa Stránok | WebPartneri | Grafika Dolghi grafika a web stránky (CMS)